Rozhanovce

Kostol Sedembolestnej Panny Márie, Kostolná 2, Rozhanovce

Pondelok          15.4.         --------         --------------------------

                          

Utorok               16.4.          8:00        + Alžbeta Sepešiová

                                            11:00        Spovedanie chorých       

Streda                17.4.          ---------        -----------------------------

                           

Štvrtok                18.4.           18:00        + Alžbeta Bezegová - 1. výr. smrti 

                            Zelený štvrtok

Piatok                  19.4.           15:00       Obrady Veľkého piatku 

                             Sviatosť oltárna bude vystavená po obradoch do 20:00

Sobota                 20.4.          18:30       Biela sobota

                                                10:00      Vystavenie Sviatosti oltárnej

                                                15:30       Požehnanie jedál

Nedeľa                 21.4.           10:00       Jub. Eva a Štefan Lopuchovský / 40. výr. manželstva /

                                                 9:00        Požehnanie jedál              

Veľkonočná nedeľa     

                                                                                                                                   

Upratovanie kostola vo štvrtok po sv. omši

Lektori v nedeľu 21.4.2019 

10:00 - Iveta Halušková, Magdaléna Freňáková, Anton Palaščák



Vajkovce

Kostol Božieho Milosrdenstva, Vajkovce 265

Štvrtok              18.4.                 17:15               

Nedeľa              21.4.                 10:00                Veľkonočná nedeľa

Pondelok           22.4.                10:00               Veľkonočný pondelok                                                                   


Beniakovce

Kostol Najsvätejšieho Srdca Ježišovho, Beniakovce 51

Štvrtok               18.4.                  18:00           + Margita Mattová

                           Lektori: Štefková Simona, Kozák Karol, Kozáková Maruška

Piatok                 19.4.                   15:00            Obrady Veľkého piatku

                            Lektori: Gajdošovciová Viera, Papcunová Mária

Sobota                20.4.                  19:00             ZBP pre Martinu s rodinou                  

                            Lektori: Papcun Pavol ml., Makóová Monika, Jurek Štefan, Kobulnický                                      Miroslav, Vojtková Adriana, Potočňáková Petra

Nedeľa               21.4.                   11:00                ZBP - Alžbeta, Ján Hakaľovi 

                            Lektori: Hudáková Mária, Papcun Peter, Štefková Daniela

Pondelok            22.4.                   11:00               ZBP pre Danielu s rodinou

                             Lektori: Fekete Marek, Jurek Jakub 

Upratovanie kostola v piatok 19.4. po obradoch: Štefková Margita, Jureková Ľudmila, Feketeová Ľudmila